Fejsbuk Fan Page
Kreatywna Kamienica

Kreatywna Kamienica
Ul. Browarna 4
87-100 Toruń

Otwarte: 12.00 - 19.00
Recepcja : 793 296 506
kreatywna.kamienica@wp.pl

Kreatywna pracownia

KREATYWNA PRACOWNIA (tylko u nas 15 zł za dziecko, czas trwania zajęc 90 minut , każde kolejejne 60 minut 10 zł. UWAGA rodzice wstęp wolny!)

Fantastyczne miejsce dla małych artystów gdzie pod czujnym i fachowym okiem animatora-plastyka wasze pociechy mogą wyrażać swoja spontaniczną ekspresję. Wspólnie z rodzicem lub opiekunem dzieciaki mogą uszyc swoja przytulankę, misia, podusie (Jasia lub Małgosię), pomawlowac swoja koszulkę lub zrobić torbę na zakupy dla mamy!

Ponadto tylko w naszej pracowni dziecko pozna różne masy plastyczne:

Wyprodukowane w Szwecji, bezglutenowe i nietoksyczne masy plastyczne, które nigdy nie wysychają, są terapeutyczne, a niektóre się nawet poruszają!

Pucholina jest lekka jak powietrze i puszysta jak chmurka. Odkryj radość rzeźbienia w mięciutkiej masie, która nie brudzi, przecięta zachowuje wyraźne krawędzie, a dzięki foremkom najmniejsze detale. Jest nietoksyczna, antyalergiczna i bezglutenowa. Unosi się na wodzie! Nie zostawia plam, ani okruchów i przede wszystkim nigdy nie wysycha!

Piaskolina to niewysychająca masa plastyczna. Podobna w strukturze do piasku. Gotowe dzieła z piaskoliny można wypalić w piekarniku.

Piasek kinetyczny: To co wyróżnia Kinetic od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Malucha jak i na Kreatywnego Starszaka.

Play Mais ? kolorowe chrupki! Wyprodukowany w Niemczech ze skrobi kukurydzianej, barwników spożywczych i wody PlayMais zapewnia bezpieczeństwo, kreatywność i świetną zabawę. Nie trzeba kleju... wystarczy trochę wody i wyobraźni!!!

W Kreatywnej Pracowni każdy artysta, mały czy duży znajdzie sposób na wyrażenie swojej twórczej siły wyrazu!

Projektowanie stron www: C-designer